O kancelarii

kancelaria adwokacka Adwokat Lidia Kowalska

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Wsparcie osób fizycznych koncentruje się na rozwiązywaniu problemów w życiu osobistym Klientów i ich rodzin.

Adwokat Jelenia Góra oferuje także  skuteczne wsparcie w prowadzeniu firmy. Korzystając z usług Kancelarii zyskujesz kompleksową obsługę wszystkich spraw w ramach jednorazowych zleceń, bądź też stałej obsługi prawnej. Kancelaria posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na prowadzenie powierzonej sprawy w najlepszy możliwy sposób. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia adwokata w Jeleniej Górze, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Najważniejsze wartości, którymi kieruje się Adwokat Jelenia Góra 

  • nasze usługi i rozwiązania dopasowane są wyłącznie do konkretnej sytuacji i potrzeb. Indywidualna ocena korzyści oraz zagrożeń, pozwoli Ci na świadome podjęcie decyzji, w oparciu o przedstawione rekomendację.
  • dyspozycyjność, stały kontakt oraz bieżące informowanie o aktualnym stanie sprawy – to jedne z kluczowych wartości jakimi kieruje się Kancelaria.
  • współpracując z Kancelarią będziesz otrzymywał na bieżąco wszystkie informacje, zarówno co do aktualnego stanu sprawy, jak i działań planowanych do podjęcia w przyszłości.
  • klienci doceniają współpracę z Kancelarią za przejrzysty model działania, w tym jasno zdefiniowane koszty postępowania.
  • zaangażowanie i wytrwałość Kancelarii są drogą do sukcesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu rozwiązujemy skutecznie problemy prawne naszych Klientów. Wygrana Klienta jest wspólnym zwycięstwem, a każda wygrywana zawsze sprawia satysfakcję oraz pozwala wykonywać zawód adwokata z pasją.

Na co mogą liczyć klienci podejmując współpracę z Kancelarią? 

  • nowe podejście do usług prawnych – Sprawdź co zyskasz współpracując z Kancelarią – Adwokat Jelenia Góra,
  • wieloletnia praktyka pokazuje, że w pracy adwokata ma znaczenie przede wszystkim jakość, na którą poza wiedzą i doświadczeniem, składa się dążenie do doskonałości i odnalezienie pasji w zawodzie. Tylko prawnik z takimi cechami i umiejętnościami, może z pełnym profesjonalizmem podejmować się prowadzenia złożonych i skomplikowanych spraw,
  • adwokat stale współpracuje z renomowanymi biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi, biurami tłumaczeń, agencjami detektywistycznymi oraz ekspertami różnych specjalności. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w sprawę Kancelaria zapewnia Klientom najwyższy poziom wsparcia merytorycznego.

Adwokat Lidia Kowalska

Zostałam adwokatem głównie z uwagi na mój upór, determinację i wolę walki do ostatnich sił. Największą wartością w mojej pracy jest dla mnie możliwość niesienia pomocy innym osobom. Nie wyznaję zasady “po trupach do celu”. 

W codziennej praktyce stawiam na właściwe zabezpieczenie interesów Klienta. Sprawa Klienta staje się moją sprawą. W każdą sprawę angażuję się na 100%. Analizując różne scenariuszy i metody, prowadzę sprawy wszechstronnie z myślą również o przyszłych konsekwencjach. Na sali sądowej odważnie bronię interesów Klientów. 

Jestem komunikatywna i otwarta. W rozmowach z Klientami posługuję się językiem zrozumiałym. W pracy adwokata cenię również polubowne metody rozwiązywania sporów. 

W życiu prywatnym uwielbiam gotować i podróżować. Obsługę osób zagranicznych Kancelaria prowadzi w języku angielskim. 

Dzięki środkom komunikacji elektronicznej adwokat Jelenia Góra pozostaje do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Kancelaria Adwokacka Wrocław i filia w Jeleniej Górze

Adwokat Lidia Kowalska prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu oraz w Jeleniej Górze. Jako adwokat z Jeleniej Góry, wśród Klientów często spotykam się z pytaniem dlaczego akurat Wrocław i Jelenia Góra? Miasto Wrocław dlatego, że w tym mieście odbyłam studia, praktyki i aplikację adwokacką. We Wrocławiu zdobyłam także doświadczenie w renomowanych kancelariach i spółkach partnerskich. Miałam okazję pracować pod okiem wybitnych specjalistów z prawa karnego, handlowego i gospodarczego. Jelenią Górę wybrałam jako kolejne z miejsc pracy, ponieważ to tu się wychowałam i stąd pochodzę.  

Niemniej jednak z uwagi na specyfikę i szeroki zakres usług prawnych, działalność Kancelarii nie ogranicza się wyłącznie do wymienionych miast. Obszar pracy skupia się w głównej mierze na terenie województwa dolnośląskiego. Po wcześniejszym uzgodnieniu warunków współpracy, Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw na terenie całego kraju.

Istnieje szeroki wachlarz spraw, w których miejsce prowadzenia działalności nie ma znaczenia dla przyjęcia zlecenia. Jako przykład można wymienić przygotowanie projektu umowy, czy też analizę umowy. Z tych względów Kancelaria świadczy pomoc prawną w formie online. Adwokat Jelenia Góra oferuje pomoc prawną także mailową oraz telefoniczną

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kowalska

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze